Scroll Top

Prekių pristatymas

Svarbu

Prašome įdėmiai perskaityti informaciją ir laikytis nustatytos tvarkos bei rekomendacijų. Dėl srautų paskirstymo, pristatant daiktus, bus skirtingi įėjimai. Taip pat dėl srautų paskirstymo labai prašome atvykti savo laiku bei  automobilyje ar lauke laukti atskiro, tik Jums skirto  SMS pranešimo. Pasitikrinkite, ar paskyroje teisingas Jūsų telefono numeris. Jeigu pastebėjote klaidą,- būtinai pataisykite savo paskyroje.

SMS pranešime bus parašyta: „Laukiame jūsų kasoje. Užeikite! Pasinaudojus vežimu, prašome kuo skubiau jį atlaisvinti. Dėkojame!Tik gavę šį pranešimą ir parodę jį telefone apsaugai, galėsite įvažiuoti į rampą ar užeiti ir patekti tiesiai prie kasų.

Jei savo rezervuotu laiku  pranešimo negausite, prašome nesijaudinti ir likti automobilyje ar parkingo aikštelėje, – tai reiškia, siekiant užtikrinti saugų ir sklandų pristatymą, Jūsų priimti dar negalime, o spūstį sukoordinavus, Jums iškart išsiųsime SMS pranešimą. Jei vėlavimas užtruktų ilgiau nei 40 min., ateikite prie G1 įėjimo.

Labai svarbu

 • Užsakiusiems prekių išdėliojimo paslaugą ir VIP: pristatyti daiktai turi būti išrūšiuoti pagal tipą, o apranga – pagal lytį ir dydį. Neišpildžius šių reikalavimų, paslauga nebus suteikta.
 • Vežimėlių skaičius yra labai ribotas, todėl rekomenduojame daiktus atsivežti lagaminuose su ratukais. 
 • Informuojame, kad jei užimtame vežimėlyje bus likę tik vienos zonos, kurioje dėliojate prekes, daiktai, pasiliekame teisę vežimėlį paimti ir perduoti eilėje laukiantiems partneriams. Tikimės bendruomeniškumo ir supratimo, siekiant visoms pusėms patogaus ir greito proceso.
 • Jei turite mažiau daiktų, kuriuos galite panešti, eikite per G1 įėjimą. 
 • Jei daiktų turite daug, įvažiuokite per rampą. Prekių išdėstymo metu automobilis negali likti požeminėje rampoje.
 • Daiktų pristatymo metu į laiškus ir FB žinutes nebus atsakinėjama. Visus klausimus prašome spręsti salėje. 
 • Sekmadienį atvykus ne savo laiku, gali tekti laukti eilėje iki 2 val.

 

      Prekių pristatymo tvarka

 • Prekių pristatymas vyks RUGSĖJO  29 d., sekmadienį, 13-20 val. ir RUGSĖJO 30  d., pirmadienį, 13-20 val. Tuos, kurie rezervavo pristatymo laiką 19 val., prašome nevėluoti, nes salė uždaroma 20 val.
 • Mugės partneriu galima būti tik pristatant ne mažiau, nei 15 vienos mugės prekių. 
 • Jūsų prekes gali pristatyti ir kitas asmuo, kuris turi parodyti prekių savininko dokumento kopiją.
 • Vaikai be jokių išimčių prekių pristatymo etape yra neįleidžiami.
 • Pristatymo metu prašome neapžiūrinėti prekių ir kuo greičiau perduoti vežimėlį.
 • Prekių išdėliojimo paslauga bus suteikiama sekmadienį visą darbo laiką, o pirmadienį – tik iki 16 val.

1. ĮĖJIMAS / IŠĖJIMAS

Galite pristatyti prekes per G1 įėjimą ar per rampą. Turintiems nelabai didelį daiktų kiekį, siūlome rinktis patogų ir saugų G1 įėjimą, prekes pristatant, nusileidus laiptais prie G1 įėjimo, t.y.  tiesiai  iš lauko laiptais žemyn (kaip vyksta daiktų atsiėmimas). Prie G1 įėjimo lauko liftas neveikia…

Pristatant didelį kiekį didelių gabaritų daiktų, siūlome važiuoti į  požeminę rampą,  esančią prie G1 įėjimo. Prekių išdėstymo metu automobilis negali likti požeminėje rampoje.

Tik  VIP ir rezervavusiems išnešiojimo paslaugą, automobilius galima palikti rampoje. Esant mašinų spūsčiai rampos parkinge, prašome prieš daiktų išnešiojimą automobilį perkelti į viršutinę parkingo aikštelę ir sugrįžti per G1 įėjimą tęsti daiktų pristatymą.

Įvažiuoti per rampą -> Išsikrauti -> Perkelti automobilį į aikštelę netoli G1 įėjimo -> Grįžti į mugę per G1. Išėjimas – tik per G1.

2. PRIDAVIMAS

Atvykus į salę būtina savo prekes   PIRMIAUSIA  priduoti kasoje ir pasiimti prekių priėmimo-perdavimo aktą (arba du aktus, jei dalyvaujate dviejose mugėse), ir  TIK TADA išdėlioti  prekes. Priimant prekes, tikriname daiktų paruošimą, kokybę ir limitus. Ypatingą dėmesį kreipsime, kad į Mamų mugę nepatektų suaugusių apranga ir avalynė.

3. IŠDĖLIOJIMAS

Rekomenduojame iš anksto susipažinti su daiktų išdėliojimo salėje planu ir jame raudonai pašymėtu patekimu į Mugės Plius zoną.

 • Berniukų apranga nuo 52 cm iki 158 cm yra kabinama Mamų mugės dalyje.
 • Berniukų, paauglių ir vyrų apranga nuo 158 cm yra kabinama Mugės+ dalyje.
 • Dėmesio! Mamų mugės dalyje pristatomi TIK vaikų ir paauglių batai iki 39 dydžio.
 • Mugės+ dalyje pristatomi VISI suaugusiųjų batai nuo 35 dydžio ir paauglių batai nuo 40 dydžio.

Kiekviename skyriuje bus pagalbininkai. Daiktus būtina dėti į savo vietas pagal lytį, dydį ir rūšį, nes ne vietoje padėtas daiktas dažniausiai lieka nenupirktas. Netvarkingai paliktus daiktus Mamų mugės administracija pasilieka teisę atidėti į šalį. Jei buvote užsakę išdėliojimo paslaugą, pirmoje kasoje, prie pat įėjimo iš rampos pusės, sumokate už paslaugą ir perduotate savo surūšiuotas prekes mugės personalui. Mugėse galima atsiskaityti grynaisiais ar kortele.