Prekių pristatymas

Svarbu

Prašome įdėmiai perskaityti informaciją ir laikytis visų saugumo reikalavimų bei rekomendacijų. Dėl srautų paskirstymo, pristatant daiktus, bus skirtingi įėjimai. Taip pat dėl srautų paskirstymo labai prašome atvykti savo laiku bei automobilyje ar lauke laukti atskiro, tik Jums skirto SMS pranešimo. SMS pranešime bus parašyta: „UŽEIKITE! Daiktus priduokite kasoje. Laikykitės saugumo reikalavimųTik gavę šį pranešimą, prie Jums skirto įėjimo parodę jį telefone, galėsite saugiai užeiti ir be eilių patekti tiesiai prie kasų. Jei savo rezervuotu laiku  pranešimo negausite, prašome nesijaudinti ir likti automobilyje ar parkingo aikštelėje, – tai reiškia, siekiant užtikrinti saugų ir sklandų pristatymą, Jūsų priimti dar negalime, o spūstį sukoordinavus,  Jums iškart išsiųsime SMS pranešimą. Jei vėlavimas užtruktų ilgiau nei pusvalandį, jis bus paskelbtas FB Mamų mugės Vilniaus partnerių forume.

Labai svarbu

Pasitikrinkite, ar paskyroje teisingas Jūsų telefono numeris. Jeigu pastebėjote klaidą,- būtinai užpildykite duomenų tikslinimo – taisymo ANKETĄ.

Prekių pristatymo tvarka

  • Prekių pristatymas vyks rugsėjo 5 d., sekmadienį, 13-20 val. ir rugsėjo 6 d., pirmadienį, 8:30-20 val.
  • Jei atvyksite paskutiniu rezervuotu laiku iki 19 val., turėsite valandą išdėstyti savo daiktus.
  • Prekių išdėliojimo paslauga bus suteikiama sekmadienį visą darbo laiką, o pirmadienį – tik iki 16 val.
  • Pasirinkto prekių pristatymo laiko negalima keisti, likus 24 val. iki atvykimo.

1. REGISTRACIJA ir TELEFONO numerio patikslinimas

Norint pristatyti prekes,  būtina rezervuoti laiką, užtikrinti, jog Jūsų telefono numeris, nurodytas paskyroje, yra teisingas, ir atvykti savo laiku.  Kitaip prekių priimti negalėsime. Prekių priėmimas atliekamas tą dieną, kurią rezervavote. Partneriams, kurie dalyvauja abiejose mugėse, pasirenkant pristatymo laiką, užtenka Mamų mugėje registruoti vieną laiką. Pirmadienį yra mažesnis srautas ir daugiau prekių pridavimo laikų, todėl kviečiame daiktus atvežti pirmadienį.

2. PREKIŲ PARUOŠIMAS PRISTATYMUI

Jei pristatote kelių paskyrų ar skirtingų mugių daiktus, jie turi būti tvarkingai atskirti, nes vienu metu priimami, skenuojami ir patikrinami tik vienos paskyros daiktai.

BŪTINA, kad paskyroje būtų pažymėtos prekės, kurioms uždėtos apsaugos. Kitu atveju prekės nebus parduotos. Prekių apsaugas, pakabus bei žiogelius papildomai galėsite įsigyti kasoje, priduodant prekes. Pakabai turi būti tik vieliniai, nukreipti į kairę pusę. Etiketės turi būti prisegtos žiogeliu ar prisiūtos. Daiktai turi būti švarūs ir tvarkingi. Apatinis trikotažas priimamas tik naujas, su etikete arba originalioje pakuotėje. Daiktų kiekis turi būti pristatytas, atsižvelgiant į limitus.

Limitai.

Mamų mugė: vaikų iki 14 m. (apranga max 164 cm) ir nėščiųjų prekės. Viso max 180 vnt. Jų tarpe – max 80 vnt. apranga. Iš 80 vnt. aprangos – max 10 vnt. nėščiųjų apranga.

Mugė plius: Suaugusių ir paauglių, bei namų ūkio ir kt. prekės. Viso max 180 vnt. Jų tarpe – max 60 vnt. apranga, 20 vnt. batai.

Vežimėlių kiekis Mamų mugėje ribotas, todėl prašome prekes atvežti lagaminuose ant ratukų arba, ypač jei turite daug ir didelių gabaritų prekių, atvykite kartu su vyru, draugu ar kt. šeimos nariu, kuris padėtų atsinešti prekes į laukimo zoną.

3. ĮĖJIMAS / IŠĖJIMAS

Galite pristatyti prekes per G1 įėjimą ar per rampą. Turintiems nelabai didelį daiktų kiekį, siūlome rinktis patogų ir saugų G1 įėjimą, prekes pristatant nusileidus laiptais prie G1 įėjimo, t.y.  tiesiai  iš lauko laiptais žemyn (kaip vyksta daiktų atsiėmimas). Prie G1 įėjimo veikia lauko liftas.

Pristatant didelį kiekį didelių gabaritų daiktų, siūlome važiuoti į požeminę rampą, esančią prie G1 įėjimo. prekių išdėstymo metu automobilis negali likti požeminėje rampoje.

Tik  VIP ir rezervavusiems išnešiojimo paslaugą, automobilius galima palikti rampoje. Esant mašinų spūsčiai rampos parkinge, prašome prieš daiktų išnešiojimą automobilį perkelti į viršutinę parkingo aikštelę ir sugrįžti per G1 įėjimą tęsti daiktų pristatymą.

Įvažiuoti per rampą -> Išsikrauti -> Perkelti automobilį į aikštelę netoli G1 įėjimo -> Grįžti į mugę per G1. Išėjimas – tik per G1.

4. IDENTIFIKACIJA

Prekių priėmimo metu partnerių identifikacija ir laiko rezervacijos  patikrinimas vyks skanuojant  vieną partnerio  daikto etiketę. (SMS žinutė skirta tik praėjimų saugiam srautui užtikrinti). 

5. PRIDAVIMAS

Atvykus į salę būtina savo prekes PIRMIAUSIA priduoti kasoje ir pasiimti prekių priėmimo-perdavimo aktą ir TIK TADA išnešioti  prekes. Priimant prekes,  žiūrime kokybę ir limitus.

6. IŠNEŠIOJIMAS

Atvykus gausite atnaujintą daiktų išdėliojimo salėje planą. Kiekviename skyriuje bus pagalbininkai. Daiktus būtina dėti į savo vietas pagal lytį, dydį ir rūšį, nes ne vietoje padėtas daiktas gali būti nenupirktas. Netvarkingai paliktus daiktus Mamų mugės administracija pasilieka teisę atidėti į šalį.

Jei buvote užsakę išdėliojimo paslaugą, pirmoje kasoje, prie pat įėjimo iš rampos pusės, sumokate už paslaugą ir paliekate prekes, kur nurodys darbuotojas.  Už išdėstymo paslaugą galima mokėti grynais pinigais arba kortele (60 prekių – 8 Eur; 60-99 prekės – 10 Eur; 100 ir daugiau prekių – 15 Eur). VIP statusą  turintiems Mamų mugės ir Mugės plius partneriams išdėliojimo paslauga nemokama.