Scroll Top
PATARIMAI PASIRUOŠIMO FINIŠUI!
 • Sveiki, tikimės, kad smagiai ir lengvai ruošiatės 2024 m. rudens-žiemos mugėms. Ačiū jums, kad esate šio didelio ir prasmingo bendro darbo dalis. Registracija uždaryta, užsiregistravo 1700 Partnerių. Iki prekių pristatymo liko vos kelios dienos.
 • Dažniausiai užduodamų klausimų atsakymus, pristatomų daiktų/aprangos limitus, sąlygas, sutarties, kurią pasirašėte, pavyzdį, įvairias aktualias anketų nuorodas, partnerių tvarkaraščius, galite rasti, pasirinkę mugę, kurioje dalyvaujate, iš ŠIO SEZONO MUGĖS sąrašo.
 • Prekių paruošimas. Primename, kad pristatomi daiktai turi būti paruošti pagal mugės taisyklėse keliamus reikalavimus, kurių būtina laikytis, norint, kad prekių pristatymas būtų sklandus ir greitas, o pardavimai sėkmingi.  Prekių paruošimo filmukai YOTUBE kanale . Jei ruošiate ir pristatote dviejų skirtingų mugių daiktus, būtina juos atskirti. Atvykus priduoti prekių, perspėkite kasininką, kad dalyvaujate dviejose mugėse. Tokiu atveju neskubėkite ir įsitikinkite, kad GAVOTE abiejų mugių, DU prekių pridavimo aktus.
 • Reikalingos priemonės. Jei pritrūkote pakabų ar žiogelių, nenusiminkite,- jų galėsite įsigyti kasose.
 • Pristatymo laiko rezervavimas. Jei dar nerezervavote prekių pristatymo, prašome tai padaryti iki rugsėjo 28 d., šeštadienio, 13 val. Iki to paties laiko galima ir pakeisti prekių pristatymo laiką. Sekmadieniui, deja, prekių pristatymo laikų jau beveik nebėra, todėl rekomenduojame, jei tik įmanoma, rinktis pirmadienį, kai privažiavimas ir pristatymas vyksta keliskart sklandžiau ir greičiau. Jei dalyvaujate dviejose mugėse, užtenka vieno rezervuoto laiko. Pristatant dviejų mugių daiktus vienu metu, galima atvykti su antru asmeniu, kad kuo greičiau būtų atlaisvinti vežimai, kurie ypač svarbūs prekėms privežti iki kasų, ir bus surenkami salėje. Labai prašome atvykti su patogia tara ant ratukų ir padėti perduoti vežimėlius personalui, – taip padėsite vieni kitiems. Vaikai be jokių išimčių šiame pavojingame salės paruošimo etape yra neįleidžiami.
 • Mugės pirmos uždaros prekybos dienos (spalio 3 d.) Kvietimas galioja 1 asmeniui (tik partneriui).Kvietimai su – 50% ir   – 70%   galioja  dviem asmenims.
 • Prekių išdėliojimo paslauga. Kaina: iki 60 prekių – 10 Eur; 60-99 prekės – 15 Eur; 100 ir daugiau prekių – 20 Eur. Rezervuojama paskyroje, pasirenkant pristatymo laiką, o sumokama atvykus. Prekių išdėliojimo paslauga balandžio 8 d., pirmadienį, –  tik iki 16 val.
 • Patarimai, kurių reikia laikytis:
 • Įvesdami prekes, naudokite filtravimo sistema ir būtinai dar kartą sutikrinkite, ar visur, kur etiketėje pažymėjote apsaugą, ją tikrai ir uždėjote ar įsegėte ant prekės.
 • Pristatant prekes, lengviau jas išdėlioti, kai jos išrūšiuotos pagal prekių rūšis, o rūbai – pagal dydį ir lytį.  Jas būtina surūšiuoti, planuojantiems įsigyti išnešiojimo paslaugą. Nesurūšiuotoms prekėms paslauga neteikiama.
 • Vežimėlių kiekis yra labai ribotas, todėl rekomenduojame turėti savo ratukus ar lagaminus su ratukais.
 • Jei dalyvaujate dviejose mugėse – daiktus atskirkite ir, prieš priduodant juos kasoje, būtinai informuokite apie tai kasininką.
 • Paliktos prekės salėje ne savo skyriuje ar vietoje, dažniausiai lieka nenupirktos, todėl patartina prekę (ypač aprangą) kabinti ir etiketėje spausdinti atitinkantį dydį, o ne tą, kuris yra rūbo gamyklinėje etiketėje.
 • Naujovė! Bus patobulinta parduotų prekių stebėjimo funkcija jūsų paskyroje. Parduotos prekės sąraše bus automatiškai atvaizduojamos sąrašo viršuje ir nuspalvintos žalia spalva.
2024 METŲ RUDENS-ŽIEMOS MUGIŲ NAUJIENOS

Mielieji, norime pranešti jums artėjančių mugių naujienas!

PATVIRTINTOS MUGĖS DATOS. VILNIAUS MAMŲ MUGĖ ir VILNIAUS MUGĖ PLIUS vyks 2024 m. spalio mėn. 4-13 dienomis VP GARIŪNAI. Visas sąlygas galima rasti tinklapyje  mainai.eu, pasirinkus mugę ir paspaudus SUŽINOK DAUGIAU->SĄLYGOS.

2024 m. pavasario-vasaros Mamų mugėje parduota net 70 %, o Mugėje plius – 50 % visų prekių. Labdarai 1200 registruotų labdaros gavėjų iš Lietuvos ir Ukrainos išdalinta 38 000 vnt. daiktų. Nuo 2016 m. Mamų mugės Partneriai ir Organizatorius Pal. Kun. Mykolo Sopočkos hospiso Vaikų skyriui paaukojo 16580 Eur, tame skaičiuje – 1550 Eur 2023 metais.  Dėkojame, kad esate kartu!

ETIKEČIŲ RUOŠIMO (REGISTRACIJOS) MOKESTIS  – 25 EUR Į MAMŲ MUGĘ ir 25 EUR – Į MUGĘ PLIUS. Mokestis negrąžinamas ir neperkeliamas, prašome atidžiai rinktis mugę, kurioje norite dalyvauti.

DAIKTŲ PRISTATYMAS. Atsižvelgiant į partnerių srautus, daiktų pristatymas vyks sekmadienį ir pirmadienį vienodu laiku: 13-20 val.  Dalyvaujantys abiejose mugėse, turi rezervuoti tik vieną daiktų pristatymo laiką, jei daiktus pristato vienu metu. Rezervuoti ir koreguoti daiktų pristatymo laiką galima iki rugsėjo 28 d. 13 val.

DAIKTŲ ATSIĖMIMAS vyks spalio  15 d. 14-19 val. Rezervuoti laiką daiktų atsiėmimui bus galima nuo spalio 14 d.

PARTNERIŲ LIMITAI.  MUGĖ PLIUS (prekės suaugusiems) bus organizuojama kartu su MAMŲ MUGE (prekės vaikams ir nėščiosioms). Kai MAMŲ MUGĖJE užsiregistruoja 1400, o MUGĖJE PLIUS – 350 partnerių, registracija į tą mugę yra stabdoma. 

PREKIŲ IŠDĖLIOJIMO PASLAUGA. Ši paslauga skirta tik pageidaujantiems ir rezervavusiems paskyroje iš anksto  ir tik tiems, kurie pristato  prekes surūšiuotas pagal dydį ir lytį.  Kaina: iki 60 prekių – 10 Eur; 60-99 prekės – 15 Eur; 100 ir daugiau prekių – 20 Eur. Rezervuojama paskyroje, pasirenkant pristatymo laiką, o sumokama atvykus. Prekių išdėliojimo paslauga balandžio 8 d., pirmadienį, –  tik iki 16 val.

PRIMENAME:

DOVANŲ ČEKIS   Partneriui apsipirkimui, pakvietusiam naujoką – 5  Eur. Po prekių pridavimo nuo balandžio 10 d. dovanų čekis matomas paskyroje. Čekį atsiimti apsipirkimo metu kasoje.

VISOS PREKĖS, IŠSKYRUS APRANGĄ IR AVALYNĘ, TINKA ABIEMS MUGĖMS, t.y. jei prekių limitas leidžia (180 vnt. prekių į Mamų mugę ir 180 vnt. prekių į Mugę plius), galima pristatyti įvairias prekes į abi muges. Taikomas tik aprangos ir avalynės ribojimas: Mamų mugėje – vaikų ir paauglių apranga – max 164 cm, vaikiški batai – max 44 dydis, nėščiųjų apranga – max 10 vnt. Mugėje  PLIUS – suaugusiųjų ir paauglių nuo 158 cm apranga ir batai. Plačiau apie limitus ir prekių tipus rasite pasirinktos mugės SĄLYGOSE. Primename, kad į Mamų mugę pristatomi paaugliams, o ne suaugusiems skirti 158-164 cm skirti rūbai. Suaugusių tokio dydžio rūbai bus nepriimami ar pašalinti.

MUGĖS PIRMOS UŽDAROS PREKYBOS DIENOS (SPALIO  3 D.) KVIETIMAS GALIOJA 1 ASMENIUI (TIK PARTNERIUI). Kvietimai su – 50% ir   – 70%   galioja  dviem asmenims.

PIRKĖJO BILIETAS. Tik tris pirmąsias atviros prekybos valandas (SPALIO  4  D. 09:00-12:00 VAL.)  bus mokamas įėjimas į mugę (6,99 Eur). Partneriams-pardavėjams, nėščiosioms ir neįgalius vaikus auginančioms šeimoms bilieto pirkti nereikia.

SAVANORIŲ REGISTRACIJA. Labai dėkojame, kad ketinate tapti savanoriu mugėje ir būti jos dalimi.  Mugėje dirbantys žmonės, visa komanda darbuojasi, kad visi etapai būtų sklandūs, tačiau būtent labdaros rūšiavimui labai kviečiame prisijungti savanorius. Kviečiame registruotIs prasmingai ir tikslingai pagalbai, esame Jums labai dėkingi.   Prašome užpildyti visą informaciją, kuri padės  sklandžiai  suplanuoti savanorių pagalbą mugės metu.

ANKETA SAVANORIAMS

Iki pasimatymo Mugėje!