Naujienlaiškis

2023 M. RUDENS-ŽIEMOS MUGIŲ NAUJIENOS

Mielieji, norime pranešti jums artėjančių mugių naujienas!

PATVIRTINTOS MUGĖS DATOS. VILNIAUS MAMŲ MUGĖ ir VILNIAUS MUGĖ PLIUS vyks 2023 m. rugsėjo mėn. 15-24 dienomis VP GARIŪNAI. Visas sąlygas galima rasti tinklapyje  mainai.eu, pasirinkus mugę ir paspaudus SUŽINOK DAUGIAU->SĄLYGOS.  2023 m. pavasario-vasaros Mamų mugėje parduota net 70%, o Mugėje plius – 50% visų prekių. Labdarai 1200 registruotų labdaros gavėjų iš Lietuvos ir Ukrainos išdalinta 38 000 vnt. daiktų.

ETIKEČIŲ RUOŠIMO (REGISTRACIJOS) MOKESTIS  – 25 EUR Į MAMŲ MUGĘ ir 28 EUR – Į MUGĘ PLIUS. Mokestis negrąžinamas ir neperkeliamas, prašome atidžiai rinktis mugę, kurioje norite dalyvauti. Dalyvaujantys abiejose mugėse, turi rezervuoti tik vieną daiktų pristatymo laiką, jei daiktus pristato vienu metu. Likus 24 val. iki daiktų pristatymo, registracijos laiko keisti negalima.

PARTNERIŲ LIMITAI.  MUGĖ PLIUS (prekės suaugusiems) bus organizuojama kartu su MAMŲ MUGE (prekės vaikams ir nėščiosioms). Kai MAMŲ MUGĖJE užsiregistruoja 1300, o MUGĖJE PLIUS – 250 partnerių, registracija į tą mugę yra stabdoma.

PREKIŲ IŠDĖSTYMO PASLAUGA. Ši paslauga skirta tik pageidaujantiems ir rezervavusiems paskyroje iš anksto  ir tik tiems, kurie pristato  prekes surūšiuotas pagal dydį ir lytį.  Kaina: iki 60 prekių – 10 Eur; 60-99 prekės – 15 Eur; 100 ir daugiau prekių – 20 Eur. Rezervuojama paskyroje, pasirenkant pristatymo laiką, o sumokama atvykus.

PRIMENAME:

DOVANŲ ČEKIS   Partneriui apsipirkimui, pakvietusiam naujoką – 5  Eur. Po prekių pridavimo dovanų čekis matomas paskyroje. Čekį atsiimti apsipirkimo metu kasoje.

VISOS PREKĖS, IŠSKYRUS APRANGĄ IR AVALYNĘ, TINKA ABIEMS MUGĖMS, t.y. jei prekių limitas leidžia (180 vnt. prekių į Mamų mugę ir 180 vnt. prekių į Mugę plius), galima pristatyti įvairias prekes į abi muges. Taikomas tik aprangos ir avalynės ribojimas: Mamų mugėje – vaikų ir paauglių apranga – max 164 cm, vaikiški batai – max 44 dydis, nėščiųjų apranga – max 10 vnt. Mugėje  PLIUS – suaugusiųjų ir paauglių nuo 158 cm apranga ir batai. Plačiau apie limitus ir prekių tipus rasite pasirinktos mugės SĄLYGOSE.

MUGĖS PIRMOS UŽDAROS PREKYBOS DIENOS (RUGSĖJO 14 D.) KVIETIMAS GALIOJA 1 ASMENIUI. Kvietimai su – 50% ir   – 70%   galioja  dviem asmenims.

PIRKĖJO BILIETAS. Tik tris pirmąsias atviros prekybos valandas (RUGSĖJO 15 d. 09:00-12:00 val.)  bus mokamas įėjimas į mugę (6,99 Eur). Partneriams-pardavėjams, nėščiosioms ir neįgalius vaikus auginančioms šeimoms bilieto pirkti nereikia.

SAVANORIŲ REGISTRACIJA. Labai dėkojame, kad ketinate tapti savanoriu mugėje ir būti jos dalimi. Prašome užpildyti visą informaciją, kuri padės  sklandžiai  suplanuoti savanorių pagalbą mugės metu.

ANKETA SAVANORIAMS

Iki pasimatymo Mugėje!