Naujienlaiškis

2021 M. RUDENS – ŽIEMOS MAMŲ MUGĖS NAUJIENOS

Mielieji, norime pranešti jums artėjančios mugės naujienas!

PATVIRTINTOS MUGĖS DATOS. VILNIAUS MAMŲ MUGĖ ir VILNIAUS MUGĖ PLIUS vyks 2021 m. rugsėjo 9-19 dienomis VP GARIŪNAI. Visas sąlygas galima rasti tinklapyje mamumuge.lt, pasirinkus mugę ir paspaudus SUŽINOK DAUGIAU->SĄLYGOS.

ABI VILNIAUS MUGĖS VYKS KARTU. Atsižvelgiant į praėjusioje mugėje užsiregistravusių partnerių-pardavėjų skaičių (1300), MUGĖ PLIUS bus organizuojama kartu su MAMŲ MUGE. Mugių sujungimas planuojamas tol, kol partnerių skaičius abiejose mugėse kartu neviršys 1500. Ateityje mugės planuojamos organizuoti atskirai. 2021 m. pavasario-vasaros Mamų mugėje parduota 67%, o Mugėje plius – 58% visų prekių.

VISOS PREKĖS, IŠSKYRUS APRANGĄ IR AVALYNĘ, TINKA ABIEMS MUGĖMS, t.y. jei prekių limitas leidžia (180 vnt. prekių į Mamų mugę ir 180 vnt. prekių į Mugę plius), galima pristatyti įvairias prekes į abi muges. Taikomas tik aprangos ir avalynės ribojimas: Mamų mugėje – tik vaikų ir paauglių apranga – max 164 cm, vaikiški batai – max 44 dydis. Mugėje  PLIUS – suaugusiųjų ir paauglių nuo 158 cm apranga ir batai.

ETIKEČIŲ RUOŠIMO (REGISTRACIJOS) MOKESTIS – 20 EUR Į MAMŲ MUGĘ, 18 EUR – Į MUGĘ PLIUS. Partneriai, kurie dalyvaus abiejose mugėse, daiktų pristatymo metu gaus 5 Eur Dovanų čekį apsipirkimui Vilniaus mugėse, o antrąjį kvietimą galės perleisti kitam asmeniui.

VIP STATUSAS. VIP statusas yra suteikiamas tiems partneriams-pardavėjams, kurie praėjusioje Mamų mugėje pardavė virš 85% prekių ar Mugėje plius – virš 70%. Visas VIP narių privilegijas galima rasti Mamų mugės tinklapyje SĄLYGOS->PRIVILEGIJOS. Viena jų – nemokama prekių išdėliojimo paslauga, kuri bus suteikiama sekmadienį (09-05) 13:00-20:00 val., o pirmadienį (09-06) 08:30-16:00 val.

Daiktų išnešiojimo po salę paslaugą būtina rezervuoti iš anksto. Turite programoje tiesiog uždėti varnelę, kad jums bus reikalinga mokama daiktų išnešiojimo paslauga, nors už paslaugą mokėti NEREIKĖS.

MUGĖS PIRMOS UŽDAROS PREKYBOS DIENOS (RUGSĖJO 9 D.) KVIETIMAS GALIOJA 1 ASMENIUI. Kvietimai su – 50% ir  – 70%  galioja dviem asmenims.

NAUJAS IT PLATFORMOS PAVADINIMAS – MAINAI. Jau šį rugsėjį plačiau pristatysime platformą „MAINAI“, kurios dėka jau nuo 2013 m. sėkmingai organizuojama vaikiškų prekių komiso prekyba, pavadinimu „Mamų mugė“. Etikečių ruošimo platforma „Mainai“ yra skirta kiekvienam, norinčiam vykdyti panašią veiklą, ar kitoms įvairioms daiktų mainų idėjoms vystyti.

PIRKĖJO BILIETAS. Tik tris pirmąsias atviros prekybos valandas (rugsėjo 10 d. 09:00-12:00 val.) bus mokamas įėjimas į mugę (5,99 Eur). Partneriams-pardavėjams, nėščiosioms ir neįgalius vaikus auginančioms šeimoms bilieto pirkti nereikia.

SAVANORIŲ REGISTRACIJA. Labai dėkojame, kad ketinate tapti savanoriu mugėje ir būti jos dalimi. Prašome užpildyti visą informaciją, kuri padės šiame iššūkių pilname ir nenuspėjamame laikotarpyje suplanuoti savanorių pagalbą mugės metu.

ANKETA SAVANORIAMS

LABDARA. Pasibaigus einamojo sezono Mamų mugei,  labai  kviečiame daugiavaikes ar sunkiau gyvenančias šeimas, išsirinkti jums reikiamų daiktų (daiktų lieka apie 30 000 vienetų). Daiktus labdarai geranoriškai dovanoja Mugės partneriai.

REGISTRACIJA LABDAROS GAVĖJAMS

Iki saugaus susitikimo Mamų mugėje!