Naujienlaiškis

2022 M. RUDENS-ŽIEMOS MUGIŲ NAUJIENOS

Mielieji, norime pranešti jums artėjančių mugių naujienas!

PATVIRTINTOS MUGĖS DATOS. VILNIAUS MAMŲ MUGĖ ir VILNIAUS MUGĖ PLIUS vyks 2022 m. rugsėjo mėn. 16-25 dienomis VP GARIŪNAI. Visas sąlygas galima rasti tinklapyje mainai.eu, pasirinkus mugę ir paspaudus SUŽINOK DAUGIAU->SĄLYGOS. Dėkojame, kad 2022 m. Pavasario-vasaros mugėse Pal. Kun. Mykolo Sopočkos hospiso Vaikų skyriui paaukojote 595 Eur, o Ukrainai – 2000 Eur!

ABI VILNIAUS MUGĖS VYKS KARTU. MUGĖ PLIUS (prekės suaugusiems) bus organizuojama kartu su MAMŲ MUGE (prekės vaikams ir nėščiosioms). Mugių sujungimas planuojamas tol, kol partnerių skaičius abiejose mugėse kartu neviršys 1500. Kai MAMŲ MUGĖJE užsiregistruoja 1300, o MUGĖJE PLIUS – 200 partnerių, registracija į tą mugę yra stabdoma (taip nutiko praėjusioje mugėje), todėl planuojančius dalyvauti kviečiame registruotis iš anksto. Ateityje mugės planuojamos organizuoti atskirai. 2021 m. rudens-žiemos Mamų mugėje parduota 67%, o Mugėje plius – 58% visų prekių.

AKTUALIAUSIA NAUJIENA – visi mokesčiai ir sąlygos tokie patys, kaip ir praėjusioje mugėje!

PRISTATOME MUGIŲ TINKLAPIO mainai.eu STRUKTŪRĄ. Jei dalyvaujate mugėje pirmą kartą,- būtinai perskaitykite bendrą informaciją: NORINTIEMS PARDUOTI, NORINTIEMS PIRKTI, NORINTIEMS PADĖTI. Jei jus domina konkrečios mugės tvarkaraščiai, sąlygos, nuorodos, anketos bei kontaktai, turite pasirinkti Jus dominančią mugę (laukeliai su mugės pavadinimu ir data arba meniu punktas “ŠIO SEZONO MUGĖS”. Kaip paruošti daiktus mugei, galite pažiūrėti atnaujintuose YOUTUBE filmukuose.

VISOS PREKĖS, IŠSKYRUS APRANGĄ IR AVALYNĘ, TINKA ABIEMS MUGĖMS, t.y. jei prekių limitas leidžia (180 vnt. prekių į Mamų mugę ir 180 vnt. prekių į Mugę plius), galima pristatyti įvairias prekes į abi muges. Taikomas tik aprangos ir avalynės ribojimas: Mamų mugėje – vaikų ir paauglių apranga – max 164 cm, vaikiški batai – max 44 dydis, nėščiųjų apranga – max 10 vnt. Mugėje  PLIUS – suaugusiųjų ir paauglių nuo 158 cm apranga ir batai. Plačiau apie limitus ir prekių tipus rasite pasirinktos mugės SĄLYGOSE.

ETIKEČIŲ RUOŠIMO (REGISTRACIJOS) MOKESTIS – 20 EUR Į MAMŲ MUGĘ, 18 EUR – Į MUGĘ PLIUS. Partneriai, kurie dalyvaus abiejose mugėse, daiktų pristatymo metu gaus 5 Eur Dovanų čekį apsipirkimui Vilniaus mugėse,  o antrąjį kvietimą galės perleisti kitam asmeniui.

VIP STATUSAS. VIP statusas yra suteikiamas tiems partneriams-pardavėjams, kurie praėjusioje Mamų mugėje pardavė virš 85% prekių ar Mugėje plius – virš 70%. Visas VIP narių privilegijas galima rasti Mamų mugės tinklapyje SĄLYGOS->PRIVILEGIJOS. Viena jų – nemokama prekių išdėliojimo paslauga, kuri bus suteikiama sekmadienį (09-11) 13:00-20:00 val., o pirmadienį (09-12) 08:30-16:00 val.

Daiktų išnešiojimo po salę paslaugą būtina rezervuoti iš anksto. Turite programoje tiesiog uždėti varnelę, kad jums bus reikalinga mokama daiktų išnešiojimo paslauga, nors už paslaugą mokėti NEREIKĖS.

MUGĖS PIRMOS UŽDAROS PREKYBOS DIENOS (RUGSĖJO 15 D.) KVIETIMAS GALIOJA 1 ASMENIUI. Kvietimai su – 50% ir  – 70%  galioja dviem asmenims.

PIRKĖJO BILIETAS. Tik tris pirmąsias atviros prekybos valandas (rugsėjo 16 d. 09:00-12:00 val.) bus mokamas įėjimas į mugę (5,99 Eur). Partneriams-pardavėjams, nėščiosioms ir neįgalius vaikus auginančioms šeimoms bilieto pirkti nereikia.

SAVANORIŲ REGISTRACIJA. Labai dėkojame, kad ketinate tapti savanoriu mugėje ir būti jos dalimi. Prašome užpildyti visą informaciją, kuri padės šiame iššūkių pilname ir nenuspėjamame laikotarpyje suplanuoti savanorių pagalbą mugės metu.

ANKETA SAVANORIAMS

LABDARA. Pasibaigus einamojo sezono Mamų mugei,  labai  kviečiame daugiavaikes ar sunkiau gyvenančias šeimas, išsirinkti jums reikiamų daiktų (daiktų lieka apie 30 000 vienetų). Daiktus labdarai geranoriškai dovanoja Mugės partneriai.

REGISTRACIJA LABDAROS GAVĖJAMS

Iki saugaus susitikimo Mugėje!