Scroll Top

2024 METŲ RUDENS-ŽIEMOS MUGIŲ NAUJIENOS

Mielieji, norime pranešti jums artėjančių mugių naujienas!

PATVIRTINTOS MUGĖS DATOS. VILNIAUS MAMŲ MUGĖ ir VILNIAUS MUGĖ PLIUS vyks  2024 m. spalio mėn. 4-13 dienomis VP GARIŪNAI.  Visas sąlygas galima rasti tinklapyje   mainai.eu, pasirinkus mugę ir paspaudus SUŽINOK DAUGIAU->SĄLYGOS.

2024 m. pavasario-vasaros Mamų mugėje parduota net 70 %, o Mugėje plius – 50 % visų prekių. Užregistruotiems 1200 labdaros gavėjų iš Lietuvos ir Ukrainos buvo išdalinta virš 38 000 vnt. Mamų mugės partnerių paaukotų daiktų. Nuo 2016 m. Mamų mugės Partneriai ir Organizatorius Pal. Kun. Mykolo Sopočkos hospiso Vaikų skyriui paaukojo 16580 Eur, tame skaičiuje – 1550 Eur 2023 metais.  Dėkojame, kad esate kartu!

ETIKEČIŲ RUOŠIMO (REGISTRACIJOS) MOKESTIS  – 25 arba 15 EUR Į MAMŲ MUGĘ ir 28 EUR – Į MUGĘ PLIUS. Mokestis negrąžinamas ir neperkeliamas, prašome atidžiai rinktis mugę, kurioje norite dalyvauti.

NAUJIENA! Mamų mugėje, norintiems pristatyti iki 50 vnt. prekių (max 30 vnt. aprangos tame skaičiuje), galima rinktis 15 Eur registracijos mokestį. SVARBU: Mokestis nekeičiamas ir negrąžinamas. Norint papildyti prekių limitus primokant paskyroje, vėliau galimybės nebus.

NAUJIENA! atnaujinti ir pergrupuoti prekių įvedimo pasirinkimai – tipai, rūšys. Svarbiausi pokyčiai mugėje plius: aprangos pasirinkimas vedant prekes, pirmiausia, pasirenkama rūbo rūšis : pvz. palaidinė, kelnės ar striukė ir tik tada pasirenkamas dydis. SVARBU: salėje apranga pirkėjams taip pat bus pateikta/kabinama pagal aprangos tipą ir tuomet visos striukės rūšiuojamos pagal dydį.

Ta pati tvarka galioja ir Mamų mugėje paauglių aprangai nuo 164-170 dydžiui, nes salėje siekiant tvarkos ir sėkmingesnių pardavimų, paauglių apranga bus sukabinta pagal rūbo rūšį ir tuomet nuo mažiausio iki didžiausio dydžio.

Atnaujintos bei papildytos ir kitos prekių grupės, bei jų rūšys, siekiant lengvesnio ir patogesnio prekių apibūdinimo, ruošiant etiketes.

PARTNERIŲ LIMITAI.  MUGĖ PLIUS (prekės suaugusiems) bus organizuojama kartu su MAMŲ MUGE (prekės vaikams ir nėščiosioms). Kai MAMŲ MUGĖJE užsiregistruoja   1400 (max 1100 – 25 Eur ir 300 – 15 Eur), o MUGĖJE PLIUS –  300  partnerių, registracija į tą mugę yra  stabdoma. 

NAUJIENA! MUGĖS PIRMOS UŽDAROS PREKYBOS DIENOS (SPALIO  3 D.) KVIETIMAS GALIOJA 2 ASMENIMS (PARTNERIUI IR DRAUGUI* Kvietime nurodytos sąlygos, kurių prašome laikytis). Kvietimai su – 50% ir   – 70%  nuolaida  taip pat galioja  dviem asmenims. DALYVAUJANTIEMS dviejose mugėse, paskyroje yra generuojami du atskiri kvietimai.

PRIMENAME:

DAIKTŲ PRISTATYMAS.  Atsižvelgiant į partnerių srautus, daiktų pristatymas vyks sekmadienį ir pirmadienį vienodu laiku: 13-19 val.  Dalyvaujantys abiejose mugėse, turi rezervuoti tik vieną daiktų pristatymo laiką, jei daiktus pristato vienu metu. Rezervuoti ir koreguoti daiktų pristatymo laiką galima iki rugsėjo 28 d. 13 val.

DAIKTŲ ATSIĖMIMAS vyks spalio  15 d. 14-19 val. Rezervuoti laiką daiktų atsiėmimui bus galima spalio 14 d.

PREKIŲ IŠDĖLIOJIMO PASLAUGA. Ši paslauga skirta tik pageidaujantiems ir rezervavusiems paskyroje iš anksto  ir tik tiems, kurie pristato  prekes surūšiuotas  pagal rūšį, lytį ir dydį. Kaina: iki 60 prekių – 10 Eur; 60-99 prekės – 15 Eur; 100 ir daugiau prekių – 20 Eur. Rezervuojama paskyroje, pasirenkant pristatymo laiką, o sumokama atvykus. Prekių išdėliojimo paslauga rugsėjo 30 d., pirmadienį, –  tik iki 16 val.

DOVANŲ ČEKIS   Partneriui apsipirkimui, pakvietusiam naujoką – 5  Eur. Po prekių pridavimo nuo spalio  1 d. dovanų čekis matomas paskyroje. Čekį atsiimti apsipirkimo metu kasoje.

VISOS PREKĖS, IŠSKYRUS APRANGĄ IR AVALYNĘ, TINKA ABIEMS MUGĖMS, t.y. jei prekių limitas leidžia (180 vnt. prekių į Mamų mugę ir 180 vnt. prekių į Mugę plius), galima pristatyti įvairias prekes į abi muges. Taikomas tik aprangos ir avalynės ribojimas: Mamų mugėje – vaikų ir paauglių apranga – max 170 cm, vaikiški batai – max 44 (41-44 d. siaurinti) dydis, nėščiųjų apranga – max 10 vnt.

Mugėje  PLIUS – suaugusiųjų (XS-3XL) ir paauglių 164-170 cm apranga ir batai. Plačiau apie limitus ir prekių tipus rasite pasirinktos mugės SĄLYGOSE. Primename, kad į Mamų mugę pristatomi paaugliams 158-170 cm skirti rūbai parduodami tik tuomet, jei jie yra paauglių skyriaus (siaurinto modelio ir atitinkamo stiliaus). Jei jūsų paauglys perka aprangą suaugusiųjų skyriuose, prašome registruotis į Mugę PLIUS, nes jūsų daiktai liks nenupirkti arba nepriimti kasoje. Suaugusių tokio dydžio rūbai bus nepriimami ar pašalinti.

PIRKĖJO BILIETAS. Tik tris pirmąsias atviros prekybos valandas (SPALIO  4  D. 09:00-12:00 VAL.)  bus mokamas įėjimas į mugę (6,99 Eur). Partneriams-pardavėjams, II- III trimestrą nėščiosioms, neįgaliesiems ir neįgalius vaikus auginančioms šeimoms bilieto pirkti nereikia.

SAVANORIŲ REGISTRACIJA. Labai dėkojame, kad ketinate tapti savanoriu mugėje ir būti jos dalimi.  Mugėje dirbantys žmonės, visa komanda darbuojasi, kad visi etapai būtų sklandūs, tačiau būtent labdaros rūšiavimui labai kviečiame prisijungti savanorius. Kviečiame registruotIs prasmingai ir tikslingai pagalbai, esame Jums labai dėkingi.   Prašome užpildyti visą informaciją, kuri padės  sklandžiai  suplanuoti savanorių pagalbą mugės metu.

ANKETA SAVANORIAMS

Kviečiame prisijungti į komandą. Visiems mugės darbams reikia greitos reakcijos, tikslumo, bei nusiteikimo dirbti energingai, aktyviai ir kruopščiai. Mielai kviečiami prisijungti norinčius išbandyti save 4-5 dienas padirbėti ir būti darbščios, draugiškos komandos dalimi, bei prisidėti prie sklandaus mugės darbo.

ANKETA KOMANDOS NARIUI

Nuoširdžiai dėkojame už laiką skirtą anketos pildymui. Jūsų pasiūlymai padeda mums tobulėti, jie svarbūs ir partneriams, ir pardavėjams. Visad laukiame Jūsų minčių ir įžvalgų.

PARTNERIŲ APKLAUSA IR PASIŪLYMAI

Iki pasimatymo Mugėje!