Kas tie mainai?

MAINAI – inovatyvi ir patogi internetinė platforma, kurios dėka organizuojamos analogo neturinčios milžiniško asortimento “gyvos” prekybos dienos.  Minėtoji platforma – vienintelė tokia Europoje, panašios veikia tik keliose JAV valstijose. mainai.eu yra nauja perspektyva visiems, norintiems organizuoti savo mainus pagal jos pradėtos iniciatyvos modelį: nuo prekybos už simbolinę kainą daiktais darbovietėje iki didžiulių socialiai atsakingų projektų, kuriuose visos surinktos lėšos skiriamos kokiams nors kilniam tikslui. 

Platformos MAINAI dėka dabar organizuojamos „Mamų mugė“ ir „Mugė plius“ Vilniuje bei „Mamų mugė plius“ Kaune. “Gyvos” prekybos dienose „Mamų mugėje“ nuo 2012 metų jau dalyvavo virš 8000 šeimų.

MAINAI – tai pažangus technologinis mechanizmas, kuriuo naudojantis galima surengti laikino komiso pagrindu vykstančias prekybos dienas, suteikti joms bet kokį pavadinimą ir pakviesti žmones nebenaudojamus kokybiškus daiktus už simbolinę kainą perleisti kitiems, taip paverčiant juos pajamomis arba parama.

Didžiausias šios platformos patogumas – pardavėjai, įkainoję ir namuose atspausdinę prekių etiketes bei pristatę savo geros kokybės daiktus į mugę, patys prekyboje nedalyvauja. Šios “gyvos” prekybos dienos yra labai laukiamos pirkėjų, todėl parduodama iki 70 proc. visų pristatytų prekių. 

MAINAI skirta šeimoms, kurios nori vienoje vietoje patrauklia kaina apsipirkti, nesugaišdamos daug laiko. „Tam tikra prasme įvyksta mainai – mugėje tu parduodi tai, ką vaikai išaugo, ir ten pat nusiperki tinkančių daiktų,“ – pasakojo renginio organizatorė Jurga Barbora Jauniškienė, kuri pati augina keturis vaikus ir puikiai žino, kiek laiko, energijos ir pinigų prireikia norint tinkamai aprūpinti visas keturias atžalas.

2023 M. PAVASARIO-VASAROS SEZONO MAMŲ MUGĖ

Vilnius, 2023 m. kovo 14 d.

2022 M. RUDENS-ŽIEMOS SEZONO MAMŲ MUGĖ

Vilnius, 2022 m. rugsėjo 19 d.

2022 M. PAVASARIO-VASAROS SEZONO MAMŲ MUGĖ

Vilnius, 2022 m. kovo 17 d.

2021 M. RUDENS-ŽIEMOS SEZONO MAMŲ MUGĖ

Vilnius, 2021 m. rugsėjo 12 d.

2021 M. PAVASARIO -VASAROS SEZONO MAMŲ MUGĖ

Vilnius, 2021 m. balandžio 16-25 d.