Scroll Top

Kas tie mainai?

MAINAI – inovatyvi ir patogi internetinė platforma, kurios dėka organizuojamos analogo neturinčios milžiniško asortimento “gyvos” naudotų daiktų prekybos dienos – mugės. Mamų mugė skirta vaikų prekėms, o Mugė plius – suaugusiųjų prekėms. Abi mugės skirtos žmonėms, kurie nori vienoje vietoje patrauklia kaina tiek gyvai apsipirkti, tiek patys pristatyti savo nenaudojamus, puikios būklės daiktus. Prekybos dienose vyksta tam tikri mainai: į mugę tu tik pristatai pardavimui, kas nebenaudojama, ir ten pat nusiperki reikalingų bei tinkančių daiktų.

Didžiausias šios platformos patogumas – pardavėjai, įkainoję ir namuose atspausdinę prekių etiketes bei pristatę savo geros kokybės daiktus į mugę, patys prekyboje nedalyvauja. Šios “gyvos” prekybos dienos yra labai laukiamos pirkėjų, todėl parduodama iki 70 proc. visų pristatytų prekių. Mainuose gali apsilankyti tik kaip pirkėjas, bet gali tapti ir partneriu, pristatančiu daiktus. Tuomet būsi pirmumo teisę turinčiu pirkėju.

Platformos MAINAI dėka dabar organizuojamos „Mamų mugė“ ir „Mugė plius“ Vilniuje bei „Mamų mugė plius“ Kaune. “Gyvos” prekybos dienose „Mamų mugėje“ nuo 2012 metų jau dalyvavo virš 10000 šeimų.

MAINAI skirta šeimoms, kurios nori vienoje vietoje patrauklia kaina apsipirkti, nesugaišdamos daug laiko. „Tam tikra prasme įvyksta mainai – mugėje tu parduodi tai, ką vaikai išaugo, ir ten pat nusiperki tinkančių daiktų,“ – pasakojo renginio organizatorė Jurga Barbora Jauniškienė, kuri pati augina keturis vaikus ir puikiai žino, kiek laiko, energijos ir pinigų prireikia norint tinkamai aprūpinti visas keturias atžalas.

2024 M. PAVASARIO-VASAROS SEZONO MAMŲ MUGĖ

Vilnius, 2024 m. kovo 24 d.

tv-log
mamyciuklubas-logo-200
2023 M. PAVASARIO-VASAROS SEZONO MAMŲ MUGĖ

Vilnius, 2023 m. kovo 14 d.

miv-log
tv-log
tv-log
2022 M. RUDENS-ŽIEMOS SEZONO MAMŲ MUGĖ

Vilnius, 2022 m. rugsėjo 19 d.

tv-log
2022 M. PAVASARIO-VASAROS SEZONO MAMŲ MUGĖ

Vilnius, 2022 m. kovo 17 d.

tv-log
lrt-log
tv-log
lrt-log
delfi2
lrytas-logo
delfi2
2021 M. RUDENS-ŽIEMOS SEZONO MAMŲ MUGĖ

Vilnius, 2021 m. rugsėjo 12 d.

lrytas-logo
delfi2
2021 M. PAVASARIO -VASAROS SEZONO MAMŲ MUGĖ

Vilnius, 2021 m. balandžio 16-25 d.

delfi2
15Green_CMYK
delfi2

Vaizdų galerija

Rudens-žiemos mugė

Vilnius

Pavasario-vasaros mugė

Vilnius

Rudens-žiemos mugė

Vilnius

Pavasario-vasaros mugė

Vilnius