Scroll Top

Norintiems padėti*

*Čia rasite visą informaciją apie mainų platformoje vykdomus pagalbos projektus. Jei jus domina konkrečios mugės anketos savanorystei ar labdaros gavimui, turite pasirinkti mugę meniu punkte “ŠIO SEZONO MUGĖS”.

Mamų mugė sutraukia tūkstantines minias protingam vartojimui neabejingų šeimų ir džiaugiasi, jog kiekvienais metais savanoriškai veiklai apjungia iki 100 žmonių. Mamų mugė – tai ne tik tvarų, atsakingą vartojimą skatinanti mugė, kuri stengiasi atliepti įvairių pirkėjų poreikius, bet bendradarbiavimo ir dalinimosi  vieta. Savanoriai – labai svarbi mūsų visos mugės dalis. Prie Mamų mugės organizavimo ir veiklos nuo 2012 m.  jau prisijungė keli šimtai savanorių, kuriems esame labai dėkingi. Jų  skirtas laikas, aktyvus įsitraukimas, konkretūs darbai prisidėjo prie sklandžios ir sėkmingos mugės veiklos.

Kiekvienas savanoris atranda sau pačiam geriausius dalykus: vienam tai visai kita veikla, negu darbas; kitam naujos širdingos pažintys, kurios suartina ilgam, tretiems – tiesiog labai smagus procesas ir galimybė išmokti naujų dalykų, gal net pakeisiančių gyvenimą. Dažnas iš savanorių vėliau ateina į komandą ar Mamų mugės bendruomenę, kur prisideda prie idėjos auginimo ir plėtros, naujų sumanymų įgyvendinimo.

Nuotraukos
Svajonių darbas, už kurį nemoka nė cento: tarp savanorių ir žinomi veidai

Savanorystė Mamų mugė gali būti tik trumpalaikė, galima tik vienam renginiui kelioms valandoms ar porai dienų, bet kokiu atveju tai įsimintina ir džiugi patirtis. Savanorystei skirtas laikas ir energija, visada grįžta su kaupu, su džiugiomis  nuotaikomis, naujomis patirtimis  ir netikėtais sau pačiam atrastais įgūdžiais. Tai galimybė pamatyti save kitoje veikloje, atitrūkti nuo savo kasdieniškų įprastų darbų.

Jei abejojate, bet svarstote, – klauskite!  Jei norite ateiti, bet nedrįstate – pabandykite ! Jei smalsu  pamatyti kaip viskas vyksta iš vidaus, – labai  lauksime! Visą  išsamią informaciją apie  savanorystės  galimybes perskaitysite, pasirinkus Jus dominančią mugę, kur rasite ir savanorio anketą.

Už skirtą savo laiką ir darbą mugei, mes suteikiame pirmumo teisę pristatyti prekes, bei apsipirkti, organizuojame smagius ir naudingus seminarus. Laukiami ir vyrai, ir moterys, ir amžius nėra svarbu, svarbu ūpas, geranoriškumas ir nusiteikimas padirbėti iš širdies ir iš peties kartu su visa komanda.

Labdaros dalinimo informacija Vilniuje

Pasibaigus Mamų mugei, daliname labdarą, norėdami paremti daugiavaikes šeimas, vienišus tėvelius ir mamas, auginančius vaikus, jaunas šeimas ar sunkiau besiverčiančias ir įvairių negandų užkluptas šeimas.

Labdara bus dalinama spalio  17 d. dieną 14-18 val. ir spalio  18 d. 10-13 val. VP GARIŪNAI, Gariūnų g. 70, Vilnius. Turėkite savo krepšį!

SVARBU:

  1. Prašome atvykti tik nurodytu laiku.
  2. Atvykus prie pastato šalia įėjimo G3, nusileiskite laiptais žemyn į cokolinį (0) aukštą.
  3. Turėkite tarą, lagaminą su ratukais pasiimamiems daiktams.

PRAŠOME JŪSŲ:

  • Rūbeliai bus tvarkingai sukabinti ant kabyklų pagal dydžius ir lytį. Ieškant sau tinkamų rūbų, jų nesuversti.
  • Neišmėtyti daiktų, palikti toje vietoje kur žiūrėjote.
  • Nuo pasiimtų drabužių nuimti vielinius pakabus ir sukabinti juos ant kabyklų (bus nurodyta ant kurių).
  • Nuo pasiimtų rūbų nusegti žiogelius, juos dėti į tam skirtas dėžutes. Bus paruošta dėžutė žiogeliams sudėti.
  • Nuo pasiimtų rūbų būtina nuimti kietas apsaugas. Kreiptis į darbuotoją.
Registracija labdaros gavėjams

Norint gauti labdarą, sunkiau gyvenančias šeimas kviečiame užpildyti ANKETĄ, kurią galima rasti tinklapio tituliniame puslapyje pasirinkus mugę ir paspaudus SUŽINOK DAUGIAU -> ANKETOS -> LABDAROS GAVĖJUI.

Mugėje galima ne tik parduoti, pirkti, savanoriauti, prisidėti prie bendruomenės veiklos, bet galima pagelbėti konkrečiais gerais darbais, paliekant neparduotus daiktus jų stokojantiems.

Kaskart po mugės didelė dalis likusių neparduotų daiktų yra paliekami labdarai, dovanojami stokojančioms šeimoms. Nuo 2012 metų Všį „Mamų mugė“, bendradarbiaudama su socialinėmis tarnybomis, savivaldybėmis ir, padedama savanorių, išdalino beveik 500 000 vnt. daiktų.

Žmonėms, kurie sunkiai verčiasi, pagalba daiktais yra labai svarbi ne tik materialiniu aspektu,- taip stipriname jų viltį ir pasitikėjimą žmonėmis. Jausdami kitų žmonių palaikymą ir gerumą, žmonės drąsiau žengia savo keliu, stiprėja jų savivertė ir noras rasti geriausius sprendimus.

Esame labai dėkingi partneriams, kurie dalyvaudami mugėje ne tik prisideda prie tvaraus vartojimo, bet, palikdami neparduotus daiktus labdarai,  labai prisideda prie vaikų ir šeimos džiaugsmo, bei būtinųjų materialinių poreikių užtikrinimo.

Taip pat galima aukoti dalį savo uždirbamo pelno vaikų hospisui.  Apie tai skaitykite skyrelyje Aukojimas.

Prašome paaukoti Pal. Kun. Mykolo Sopočkos hospiso Vaikų skyriui, aukojimo procentą nurodant savo paskyroje.

Nuo 2016 m. Mamų mugės Partneriai ir Organizatorius Pal. Kun. Mykolo Sopočkos hospiso Vaikų skyriui paaukojo 16580 Eur, tame skaičiuje – 1550 Eur 2023 metais.

Mieli Mugės partneriai,

Esate ištikimiausi Vaikų hospiso rėmėjai, prisidėję prie šios iniciatyvos, kol dar ji buvo tik planuojama. Dalinotės savo pelno dalimi hospiso statyboms  ir dabar galite džiaugtis, jog Jūsų labdara įgijo fizinį kūną. Nuosekli parama, tebūnie ir simboliška, pagal esamas galimybes, yra nepamainoma pagalba norint toliau tęsti vaikų hospiso misiją.   Norime Jus informuoti, kad 2020 m. vasario 15 dieną įvyko iškilmingas Pal. Kun. Mykolo Sopočkos hospiso Vaikų skyriaus pašventinimas ir atidarymas. Hospiso stacionare yra 12 lovų sunkiai ir nepagydomai sergantiems vaikams. 2020 metų birželio 1 dieną hospisas priėmė pirmąją mažąją pacientę. Taip pat veikia Namų hospisas, pagalba mažiesiems pacientams yra teikiama jų namuose.

Jūsų nuoširdi tęstinė pagalba liudija mūsų visuomenėje glūdint nesavanaudiškumo geną. Tikėdamiesi, kad visos nelaimės, sunkios ligos yra toli nuo Jūsų, primename, kad Lietuvoje gyvena ir tragiškų likimų paliestų šeimų. Sunkiai įsivaizduojama yra sergančių vaikų ir jų šeimų kančia. Vaikų hospisas tiesia pagalbos ranką sunkiausioje padėtyje esančioms šeimoms.

Vienas iš  Paliatyviosios pagalbos tikslų yra užtikrinti sunkia, nepagydoma liga sergančio paciento gyvenimo kokybę, suteikiant ligoniui visapusišką komfortą.  Komfortas paliatyviojoje pagalboje suprantamas kaip geras ligos eigoje atsirandančių, ir  vis sunkėjančių  fizinių simptomų, psichosocialinių, dvasinių problemų sprendimas ir valdymas. Teikiant paliatyviąją pagalbą vaikams šių problemų sprendimas neapsiriboja vien ligoniu, nepaprastai svarbu visokeriopą pagalbą teikti vaiko šeimai: tėvams, broliams, seserims, kartais net draugams.

Hospise dirba patyrę darbuotojai: gydytojas, slaugytojos, socialinis darbuotojas, psichologas, kineziterapeutas, teikiantys visokeriopą pagalbą ne tik sergantiems vaikams, bet ir psichologinę bei dvasinę pagalbą sergančių vaikučių tėvams ir jų artimiesiems.

Visa pagalba vaikams ir šeimai yra teikiama nemokamai. Šią sudėtingą misiją vykdyti padedate ir Jūs, ištikimosios Vaikų hospiso rėmėjos. Net mažiausias indėlis tampa vaistais, tvarsčiais, sauskelnėmis, maistu ir daugybe kitų dalykų, kurių reikia slaugant ligonius.

Širdingai dėkojame ir maloniai primename, jei turite galimybę, skirti savo Mugės pelno dalį artėjančioje mugėje.

Pagarbiai,
Mainų komanda

Draugai