Scroll Top

Dovanų čekis Jūsų draugui, pakvietusiam ir padėjusiam prisijungti į Mugę

Registruojantis teisingai įveskite Jums apie mugę informaciją suteikusio draugo, kuris jau turi paskyrą, el.pašto adresą (adresas, kuriuo draugas prisijungia į savo paskyrą). Įsitikinkite, kad teisingai įvedėte draugo el. paštą.

SVARBU:
Dovanų čekis aktyvuojasi tik tuo atveju, jei:

  1. Draugo (rekomendavusio) el.paštas registruojantis buvo suvestas be klaidų;
  2. Abu pristatėte prekes į tą pačią mugę;
  3. Draugas, kuris Jus rekomendavo, dovanų čekį savo paskyros skiltyje Mano FINANSAI pamatys tik tuo atveju, kai abu ankstesni žinsniai yra teisingai atlikti.
Dovanų čekis pakvietusiam naujoką! (Jau turinčiam paskyrą mugėje ir dalyvavusiam daugiau nei vieną kartą)

Papasakokite, kaip naudotis mugės platforma savo bičiuliams, ir už kiekvieną naujai prisiregistravusį pardavėją – partnerį Jums suteiksime dovanų čekį, kurį galėsite panaudoti, apsiperkant mugėje. Dovanų čekio vertė skelbiama kiekvienos pasirinktos mugės informacijoje. Dovanų čekių skaičius neribojamas.

SVARBU:

  1. Jūsų pakviestas naujokas pirmą kartą registruojantis teisingai suvestų Jūsų paskyroje naudojamą el.paštą.
  2. Abu pristatytumėte prekes į tą pačią mugę.
  3. Atvykę apsipirkti, iš anksto perspėkite kasininką, jog turite dovanų čekį. Jums tereikės parodyti savo paskyros kvietimą į mugę bei asmens dokumentą, patvirtinantį, jog naudos gavėjas esate Jūs.

Ar dovanų čekis yra aktyvus, galite pamatyti kitą dieną po prekių pristatymo savo paskyroje FINANSŲ skiltyje, grafoje „Jums priklauso čekių“.