Scroll Top

Daiktų atsiėmimas

Daiktų atsiėmimas vyks antradienį, SPALIO  15 d. 14-19 val. Neatsiėmus numatytu laiku, daiktai bus atiduoti labdarai (Sutarties 4.6 punktas).

Pasimetusio/ių ir ieškomo/ų daiktų anketa pildoma tik 15 d. iki 23 val. tik tais atvejais, jei daikto ieškojote ir neradote „pamestukų skyriuje“ (daiktai be etikečių) infocentre. Primename, jog dedam visas pastangas daiktų paieškai, tačiau mugė už dingusius ar pasimetusius daiktus neatsako. Sutarties 5.2 punktas.

Labai svarbu

Pasitikrinkite, ar paskyroje teisingi Jūsų duomenys atsiskaitymui atlikti. Jeigu pastebėjote klaidą,- ją ištaisykite savo paskyroje. Jei duomenys negali būti koreguojami, būtinai užpildykite duomenų tikslinimo–taisymo ANKETĄ.

Siekiame sklandaus ir greito Jūsų daiktų atidavimo. Visų,  norinčių išvengti nepatogumų ir netikėtumų, prašome atidžiai perskaityti kiekvieną žingsnį ir tinkamai pasiruošti daiktų atsiėmimui.

 1. Savo paskyroje būtinai rezervuokite laiką, jei atsiimate daugiau nei 10 vnt. daiktų. Atsiimant iki 10 vnt. – laiko rezervuoti nereikia. Jei dalyvaujate abiejose Vilniaus mugėse, užtenka rezervuoti vieną laiką, – daiktus galėsite atsiimti vienu metu.
 2. Išrūšiavimo mokestis (pasitaiko 1 proc. partnerių): atsiimant 50-79 vnt. – 10 Eur, 80-99 vnt. – 15 Eur, 100 vnt. ir daugiau – 20 Eur.
 3. Privalote žinoti savo paskyros ID su raide ir turėti asmens dokumentą. (ID galite rasti atsidarius savo paskyroje prie vardo, pavardės ar bet kurios prekės etiketėje, kurią vis dar galite sistemoje sugeneruoti iš naujo). Jei dalyvavote abiejose mugėse, reikia žinoti abu ID.
 4. Jūsų daiktus gali atsiimti ir kitas žmogus. Jis turi turėti laisvos formos įgaliojimą, kuriame nurodytas Jūsų vardas, pavardė ir ID numeris. Rekomenduojame atsiimti daiktus tik tam asmeniui, kuris gali sutikrinti, atpažinti ir apibūdinti savo daiktą, jei jis bus pasimetęs.
 5. Privalote turėti prekių pridavimo aktą (jei turėsite pretenzijų ar ieškosite pasimetusio daikto).
 6. Grąžintinų daiktų skaičių, t.y. neparduotų ir neskirtų labdarai galite rasti savo paskyroje statuso langelyje pasinaudodami paieškos filtrais (Mano prekės skiltyje rinkitės Priduota ir Labdara NE).
 7. Turite turėti atitinkamo dydžio tarą daiktų parsivežimui.
 8. Atvykę atsiimti neparduotų daiktų lipkite laiptais žemyn prie įėjimo G3. Įėjimas į Mamų mugės salę atsiėmimo metu yra IŠ LAUKO.
 9. Nepamirškite atsiimti pakabų už labdarai paaukotą ir nenupirktą Aprangą bei išimti iš neparduotų daiktų kietąsias apsaugas pakabų išdavimo vietoje. Pakabos išduodamos tik už likusią NEPARDUOTĄ aprangą, kuri liko paaukota.
 10. Jei patikrinus atsiimamų daiktų kiekyje pasigedote savo daikto, prašome iš karto kreiptis į Pamestukų skyrių, o ten neradus daikto – kuo skubiau užpildyti Pasimetusių daiktų anketą. Pasimetusių daiktų anketa pildoma TIK daiktų atsiėmimo dieną.
 11. Labai kviečiame jus užpildyti Atsiliepimų anketą. Tai mums padės tobulėti, ateityje organizuojant kitas muges. Mums labai svarbi Jūsų nuomonė, siekiame, kad mugės vyktų kuo sklandžiau.
 12. Nuoširdžiai kviečiame jus dalį gautų pajamų paaukoti vaikų hospisui ar nukentėjusiems nuo karo ukrainiečiams.  Tai padaryti paprasta.
  – Reikia prisijungti prie partnerio paskyros ir skiltyje „Mano paskyra“ pasirinkti „Mano aukojimo suma“.
  – Jei pasirinkote savo pelnu pasidalinti, galite nurodyti, kam – hospisui ar ukrainiečiams skiriate savo auką. Tada prašome užpildyti anketą.
  – Jei anketos neužpildysite, jūsų nurodytas aukos procentas šįkart bus skiriamas ukrainiečiams.

Jūsų visų dėka jau surinkta ir paaukota hospisui virš 16 000 Eur, o Ukrainai – 3000 Eur suma.
Plačiau vaikų hospisą informacija yra  Facebook profilyje „Pal. kun. Mykolo Sopočkos hospisas“

Informuojame,  kad atskiros labdaros surinkimo palapinės nebus, todėl neneškite iš namų jokių daiktų labdarai, jie nebus priimami.

Nuoširdžiai dėkojame Jums už dalyvavimą mugėje. Jūsų nenupirkti Daiktai išrūšiuoti ir paruoši grąžinimui. O tai, kas paaukota labdarai, paruošta išdalinimui. Esame labai dėkingi, kad šioje mugėje labdarai daiktų paaukota dar daugiau. Todėl mes labai prašome pagalbos Labdaros išdalinimui. Jei žinote labdaros organizacijas, šeimas, auginančias vaikus, kuriems reikia pagalbos vaikiškais rūbais, avalyne, kitais daiktais – būtinai paraginkite atvykti Labdaros dieną pasiimti  paaukotų daiktų.