Scroll Top

Prekių pristatymas Kaune

SVARBU:  Prašome įdėmiai perskaityti informaciją ir laikytis visų taisyklių bei rekomendacijų. Jei atvykote anksčiau nurodyto laiko, palaukite  kol darbuotojai nurodys, jog atsilaisvino kasa. Daiktus BŪTINAI priduokite kasoje.

LABAI SVARBU:  Pasitikrinkite, ar paskyroje teisingas Jūsų telefono numeris. Jeigu pastebėjote klaidą,- būtinai užpildykite duomenų tikslinimo – taisymo  ANKETĄ.

Prekių pristatymo tvarka

Prekių pristatymas vyks balandžio 10 d., trečiadienį, 11-18:30 val., turėsite valandą išdėstyti savo daiktus. Daiktus pristatyti reikia į PC “Senukai”,  Draugystės g. 8C, B įėjimas (2 aukštas), Kaune.

!!! Siekiant kuo geresnės prekių kokybės, pridavimo metu bus atidžiau tikrinamos prekės, tad susiplanuokite kiek ilgesnį laiką prekių pridavimui ir apžiūrai kasoje.

1. REGISTRACIJA ir TELEFONO numerio patikslinimas

Norint pristatyti prekes Mamų mugėje,  būtina rezervuoti laiką, užtikrinti, jog Jūsų telefono numeris, nurodytas paskyroje, yra teisingas, ir atvykti savo laiku.  Kitaip prekių priimti negalėsime. Prekių priėmimas atliekamas tą dieną, kurią rezervavote.

2. PREKIŲ PARUOŠIMAS PRISTATYMUI

Jei pristatote kelių paskyrų daiktus, jie turi būti tvarkingai atskirti, nes vienu metu priimami, skenuojami ir patikrinami tik vienos paskyros daiktai.

BŪTINA, kad paskyroje būtų pažymėtos prekės, kurioms uždėtos apsaugos. Kitu atveju prekės nebus parduotos. Esant poreikiui, prekių apsaugas, pakabus bei žiogelius papildomai galėsite įsigyti kasoje, priduodant prekes. Pakabai turi būti tik vieliniai, nukreipti į kairę pusę. Etiketės turi būti prisegtos žiogeliu ar prisiūtos. Daiktai turi būti švarūs ir tvarkingi. Apatinis trikotažas priimamas tik naujas, su etikete arba originalioje pakuotėje. Daiktų kiekis turi būti pristatytas, atsižvelgiant į limitus.

Limitai

Į mugę galite pristatyti įvairaus amžiaus vaikų, suaugusiųjų, nėščiųjų prekes ir namų apyvokos daiktus. Viso max 180 vnt. Jų tarpe – max 80 vnt. apranga. Iš 80 vnt. aprangos – max 10 vnt. nėščiųjų apranga ir max 15 vnt. suaugusiųjų apranga.

Prekių vežimėlių Mamų mugėje Kaune yra ribotas kiekis, todėl prašome prekes atsivežti lagaminuose ant ratukų arba, ypač jei turite daug ir didelių gabaritų prekių, atvykite kartu su vyru, draugu ar kt. šeimos nariu, kuris padėtų atsinešti prekes į laukimo zoną.

3. ĮĖJIMAS

Daiktus pristatyti reikia į PC “Senukai”,  Draugystės g. 8C, B įėjimas, (2 aukštas), Kaune. Jūsų patogumui, daiktus bus patogiau užvežti eskalatoriumi.

4. IDENTIFIKACIJA

Prekių priėmimo metu partnerių identifikacija ir laiko rezervacijos  patikrinimas vyks  skanuojant  vieną partnerio  daikto etiketę. 

5. PRIDAVIMAS

Atvykus į salę būtina savo prekes PIRMIAUSIA priduoti kasoje ir pasiimti prekių priėmimo-perdavimo aktą ir TIK TADA išnešioti  prekes. Priimant prekes,  žiūrime kokybę ir limitus.

!!! Siekiant kuo geresnės prekių kokybės, pridavimo metu bus atidžiau tikrinamos prekės, tad susiplanuokite kiek ilgesnį laiką prekių pridavimui ir apžiūrai kasoje.

6. IŠNEŠIOJIMAS

Salėje bus pagalbininkai. Daiktus būtina dėti į savo vietas pagal lytį, dydį ir rūšį, nes ne vietoje padėtas daiktas gali būti nenupirktas. Netvarkingai paliktus daiktus Mamų mugės administracija pasilieka teisę atidėti į šalį.

Jei buvote užsakę išdėliojimo paslaugą, kasoje sumokate už paslaugą ir paliekate prekes, kur nurodys darbuotojas.  Už išdėstymo paslaugą galima mokėti grynais pinigais arba kortele (60 prekių – 10 Eur; 60-99 prekės – 12 Eur; 100 ir daugiau prekių – 18 Eur).

Prekių išnešiojimo paslaugą galima įsigyti tik iki 18 val.